حسابداری

حسابرسی

امور مالیاتی

راهنمای کاربر

برای استفاده از این سایت پس از ورود می توانید کلیه مطالب وارد شده توسط مدیر را در صفحه اصلی سایت ملاحضه فرموده و هر کدام ازآنها را با زدن پیوند ادامه مطلب بطور کامل مطالعه فرمایید .

قسمت منوی اصلی در منوی سمت راست قرار دارد که می توانید روی هر کدام از آنها کلیک نموده و مطالب مربوط به آن دسته را ملاحضه فرمایید .

جهت عضویت در سایت می توانید از منوی بالای سایت پیوند عضویت را کلیک نموده و پس از آن مشخصات خود را در صفحه ظاهر شده وارد نموده و دکمه ثبت را کلیک نمایید . برای ورود به سایت هم می توانید در منوی سمت راست از قسمت مربوطه با نام کاربری و کلمه عبور خود وارد سایت شوید و در صورت فراموش کردن کلمه عبور خود روی لینک مربوطه در ذیل همین ورود به سایت کلیک نموده و در صفحه ظاهر شده نام و ایمیل خود را وارد نمایید تا کلمه عبورتان برای شما ایمیل گردد .

برای جستجو در سایت می توانید در بالای منوی سمت راست سایت در کادر مربوطه مطلب مورد نظر خود را نوشته و دکمه جستجو را کلیک نمایید . 

برای ارتباط با مدیر و ارسال پیام برای وی می توانید پیوند ارتباط با ما در منوی بالای سایت را کلیک نموده و در صفحه مربوطه نام ، ایمیل و پیام خود را وارد نمایید تا مدیر آن را ملاحضه کرده و پاسخ را به ایمیل شما ارسال نماید .

در پایین صفحات یک سیستم صفحه شمار وجود دارد که با کلیک بر روی هر یک از صفحات آن می توانید به صفحه مورد نظر منتقل شوید .

موفق و سربلند باشید