حسابداری

حسابرسی

امور مالیاتی

معاونت پژوهش و آموزش گروه شرکتهای رازعدد
مرکز تخصصی آموزش تحلیلی حسابدارن
(ویژه کاربران آزاد)
نکات قابل توجه برای ثبت نام در دوره ها ی آموزشی
جهت شرکت در دوره های آموزشی می توانید به یکی از دو روش های زیر اقدام کنید :
کلیه کاربران در اولین جلسه ملزم به ارائه مدارک زیر به مسئولین معاونت پژوهش و آموزش می باشند :
  • کپی تمام صفحات شناسنامه
  • یک قطعه عکس پرسنلی (4*3) رنگی
  • کپی کارت ملی )پشت و رو(
  • آخرین مدرک تحصیلی
  • اصل کارت دانشجویی در صورت تمایل به استفاده از 10% تخفیف دانشجویی
  • اصل فیش واریز شهریه
جهت پرداخت شهریه می توانید به یکی از دو روش زیر اقدام کنید :
  • مراجعه به بانک و واریز شهریه به حساب ( 0105719153001) شرکت حسابداری و مشاوره رازعدد / بانک صادرات )قابل پرداخت در کلیه شعب )
  • مراجعه حضوری به معاونت پژوهش و آموزش و واریز از طریق دستگاه کارتخوان
تبصره ۱ :مراجعه‌كنندگان با ارائه مدارک معتبر مبنی بر تایید شرایط جدول ذیل، شامل تخفيف نسبت به سقف شهريه پرداختي مي‌گردند.
كاربران ميزان تخفيف
-1 خانواده شهدا، جانباز 30%
-2 معدلين ممتاز 25%
تبصره 2 : مدیریت محترم گروه شرکتهای حسابداری و خدمات مالی رازعدد جهت سهولت پرداخت شهریه از سوی کاربران شرایط دریافت چک معتبر 30 روزه ، 45روزه ، 90روزه متناسب با سقف شهریه در دستور کار معاونت پژوهش و آموزش قرار داده است .
تبصره 3 :کاربران مجاز هستند بعد از اتمام دوره آموزشی با هماهنگی معاونت پژوهش وآموزش یک جلسه رایگان در هرماه به جهت تمرین و توانمندی بیشتر در واحد آموزش حضور یابند .
تبصره 4 : درصورتی که کاربران محترم در دوره آموزشی مالی ،بازرگانی بیش از دو سطح آموزش را انتخاب کنند تخفیف معادل 10%نسبت به کل مبلغ شهریه شامل می شود .
تبصره 5 : همانطور که در اساسنامه قید شده است یکی از حوزه های فعالیت شرکت تامین نیروی انـسانی توانمند برای ارگـانهای دولتی و خصوصی می باشد که کاربران محترم بعد از اتمام دوره آموزش و دریافت گواهینامه در اولویت جهت اشتغال در مراکزمرتبط در صورت تمایل می باشند .
توجه : حد نصاب ارزشیابی در کلیه ایتم های آموزشی 70/100 میباشد درصورت عدم کسب حداقل نمره ،کاربرالزاما می بایست مجددا در آزمون پایان دوره شرکت کند
جهت ثــبت نــام در دوره های تحلیل و فراگیری مالی ، بازرگانی ابتدا از منوی سـمت راسـت وارد حساب کاربـری خود شوید و در آنـجا بر روی لـینک ثبـت نـام در دوره هـای آموزشی کلیک نمایید
دفتر مرکزی مازندران : قائم شهر . خ شهید مدرس . روبروی شعبه بانک ملی مرکزی ساختمان آمین 28 (پزشکان پارس) طبقه سوم . واحد304